http://www.automobilovedily24.cz
Ano, v čase od sedmé ranní do sedmé večerní Ti každý všední den garantujeme, že odehrajeme prvních 7 hitů za sebou bez reklam, a to v každé hodině! Pokud to porušíme, volej studio Freečka 790 107 107 a odneseš si skvělou cenu. Pokud budeš na lince jako první, můžeme ti tento týden slíbit, že si od nás odneseš: PILOTNÍ VÝCVIK!!
více
TOP 107: BASSJACKERS SE MOC NEOHŘÁLI!
Holandké duo Bassjackers se na špičce naší hitparády příliš neohřálo.. Na druhou příčku ho sesadil opět Jonas Blue, který se už několik týdnu z nejlepší trojice nehnul.. Jeho hit "Perfect Strangers" vytlačil "Fireflies" a je opět první. Třetí příčka i tento týden stabilní, zde se drží Imany a remix megahitu Don’t be so shy"..více

http://www.freeradio.cz/index/465-7-hitu-za-sebou-a-bez-reklam
BOBMASTICKÁ NOVINKA ! V centru Brna se 28.10.2016 otevírá nový klub, který se stane vaším věrným a příjemným společníkem, ať už o víkendu nebo ve všední den... Station 1 Club a Free rádio vás srdečně zvou na otevírací mejdan a pozor! Na Free rádiu až do otvíračky rozdáváme peníze na útratu.. ;)
více
Vyhlídkový 20 minutový let v letadle Cessna nebo dokonce pilotování??? To všechno můžeš v těchto dnech vyhrát na 107 FM! Fantastický a ničím nebráněný výhled z letadla letícího cca 500 metrů nad městem! Poletíte rychlostí přes 160 km/hod a za 20 min se tak dá stihnout obletět celé Brno ;) Nenechte si tuto výhru ujít!
více
Posloucháš Free Rádio u sebe v práci? Dobře děláš! Dej nám o sobě vědět a vyhraj pro sebe a své kolegy maxi sváču od Free Rádia a Lahůdek Brno! Stačí vyplnit krátký formulář (níže) a my se o vše ostatní postaráme! Maxi sváču pro tebe i tvé kolegy ti samozřejmě dovezeme! Lahůdky Brno připraví tu nejlepší svačinu do práce...
více
Odešel jsi z domu a stýská se ti po nás? Chceš si užívat Free rádio i po cestě do školy, do práce nebo při běhání? Jasná věc! Stáhni si naši aplikaci a zůstaň na vlně 107 fm dokud ti vydrží baterka v mobilu.. ;) http://freeradio.cz/android/
více
Nová late night show v brněnském éteru o všem, o čem se ve štatlu nahlas nemluví. Probereme vztahy, lásky, sex a nebojíme se ani zapovězených a kontroverzních témat, která se nás také dotýkají. Mluvíme otevřeně a bez zábran. Zapojit se můžete na studiové lince 790 107 107 kdykoli během vysílání i vy ... Lukáš Bartl a Míša Rotterová, každé pondělí po 22. hodině na 107 FM!
více
Vyzýváme všechny pořadatele kulturních akcí, sportovních turnajů, tanečních párties, rodinných dnů či hudebních festivalů, prostě čehokoli zajímavého, co stojí za pozornost Freečkařů, aby se nám ozvali! Rozhlásíme vaši akci po celém Brně! Vyplňte krátký formulář a my se Vám obratem ozveme! Free Rádio podporuje vše, co se děje v Brně a jeho okolí!
více
Hledáte jakékoli zaměstnání či nárazovou brigádu nebo vám se vám současná práce nelíbí a říkáte si, že správný čas ohlédnout se jinde? Každý všední den po 13:30 budeme společně s vámi vybírat nejzajímavější volná místa. Uvítáme také ty, kteří práci nabízí. Pokud máte tip do „Burzy práce”, pošlete nám e-mail na adresu: prace@freeradio.cz a my už to rozhlásíme dál...
více
Na Free Rádiu pravidelně soutěžíme o skvělé výhry, ale i to má svá pravidla. Proto, než se zapojíš do některé z našich soutěží, pročti si pozorně pravidla soutěží na Freečku, tedy náš Výherní řád. Zde se dozvíš důležité informace, jak často s námi můžeš soutěžit či kde, jak a v jakých dnech a časech si můžeš svojí výhru na recepci vyzvednout. Free Rádio – Tvý férový rádio!
více
Právě vysílá Dj Free
FREENIGHT FREE RÁDIA
dj free
ZZZ PRAS
GHETTO SUPASTAR (1998)
TIESTO FEAT. JOHN LEGEND
SUMMER NIGHTS
         
Ochrana proti spamu
napište číslici: deset
Mějte nejčerstvější info z Freečka…